Boží čas broží

Po létě a teplém podzimu přišel čas, kdy oblékáme svetry, trenčkoty, bundy a kabáty. A také je začínáme zdobit brožemi. Někdo je miluje, jiný nad nimi váhá. Ale kdo podlehne, nikdy neprohloupí.

<span>Brož Claudia No. 43 | <a href="https://static2.flercdn.net/i3/products/dd2/f/06/58/09995806_fpckuw.jpg" target="_blank">Zobrazit plnou velikost fotografie</a></span>

Chtěla bych vám představit svoji kouzelnou kolekcí broží Claudia. Všechny tyto brože jsou stejného efektivního designu, v němž se snoubí nadčasovost, precizní práce, elegance a barevná variabilnost. Střed těchto broží tvoří krásný malovaný kabošon (nebo pravý minerál, na minerální brožky se chystám), štrasový řetěz pro něžný třpyt, skleněné korálky a spínací jehla je z chirurgické oceli, takže se nemusíte bát, že by Vám začala rezivět, měnit barvu a ničit tak Vaše oblíbené kousky šatníku.

Jsou plné barev a energie...

...a jsou také něžné.

Kdo má rád luxus, podlehne jejich zlaté záři...

...kdo vyznává chladný hematit, nechá se zlákat.

K tomu všemu jsou brože (stejně jako všechny mé šité šperky) od nynějška doprovázeny speciálními certifikáty pravosti, které si můžete schovat a jednou předat svým dětem spolu se šperkem. 

Když brože, tak Claudia.A na závěr video, kde si brož můžete prohlédnout naživo.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Krok za krokem... Clare

Certifikát pravosti