Certifikát pravosti


V poslední době jsem se snažila trochu zvelebit svou značku, a tak jsem učinila několik kroků. Některé jsou více viditelné, jiné méně, ale z těch viditelných jsou to dva, které Vám chci teď představit.

Předně jsem oprášila své dávné, aspoň drobné schopnosti z grafického světa, abych dovolila vzniknout novému logu.


Mým cílem bylo vytvořit jednoduché, a přesto efektivní logo, které by se dalo krásně použít jako vodoznak, razítko, samolepka. Aby bylo možné jej v případě potřeby přebarvit (1+1 barva), doladit, aby nikde nevyčnívalo, hodilo se coby avatar a tak dále. Kulatý tvar tedy zvítězil. Původně bylo v normální poloze písmeno "Z" a "ART" se šplhalo nožičkou nahoru, ale pak přišel manžel a řekl, ať to zkusím otočit, aby "ART" bylo vodorovně. A už to tak zůstalo. :) Původně jsem měla osm variant, z nichž jsme se s manželem shodli, že tahle je nejlepší. Od této chvíle se tedy značka šperků Z-ART pyšní novým logem! :) 

Abych logo ihned jaksepatří uplatnila, realizovala jsem jeden ze svých dávných nápadů. Vždycky si dávám záležet na kvalitě výroby šperků, na jejich funkčnosti, aby dobře seděly na krku, v uších, stejně jako pro výrobu vybírám jen ty nejlepší materiály. Na důkaz kvality výrobku nyní každý zákazník obdrží Certifikát pravosti, že zakoupil výrobek značky Z-ART. Každý takovýto certifikát je opatřen razítkem, mým podpisem a je na něm uveden název výrobku a jeho výrobní číslo, které je unikátní, každý šperk má to své. Samozřejmě nesmí chybět datum vystavení certifikátu.Tímto získáváte záruku kvality výroby, doklad o tom, že kupujete originál a ne kopii (které se bohužel mnohdy objevují) a navíc se vám to bude hodit v budoucnosti při předávání šperků svým potomkům. Ne jen drahé kovy mohou být vzácnými a drahými šperky, které se dědí z generace na generaci. :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Krok za krokem... Clare

Boží čas broží